STRUČNÉ INFORMÁCIE

VZNIK SPOLOČNOSTI:
Spoločnosť GLOBERG-Accounting, spol. s r.o. vznikla v roku 2017. 

SKÚSENOSTI:
Náš personál má viac ako 25 ročné skúsenosti v oblasti účtovníctva a viac ako 10 ročné skúsenosti v oblasti digitálneho marketingu.

BEZPEČNOSŤ:
Od počiatku naša spoločnosť kládla dôraz na bezpečnosť a na základe toho ju vieme našim zákazníkom garantovať.

PRIESTORY A PRACOVISKÁ:
Hlavná kancelária spoločnosti sa nachádza na Furdekovej ulici číslo 16, 851 04 Bratislava – petržalka. Pracovisko máme aj vo Zvolene – Viac info v sekcii kontakt.

POISTENIE ZODPOVEDNOSTI:
Sme poistený voči škodám, ktoré vznikli pri výkone nášho povolania až do výšky 70 000 €. Poistné krytie a plnenie zabezpečuje spoločnosť Allianz.

MOTTO SPOLOČNOSTI:
„Miera kvality našej práce, je miera spokojnosti nášho klienta.“

SÍDLO SPOLOČNOSTI:
Blatnícka 3, 831 02 BRATISLAVA

NIEČO Z HISTÓRIE

Spoločnosť GLOBERG-Accounting vznikla 25.10.2017 ako pokračovanie živnosti jedného zo zakladateľov Samiho Leskovského prevádzkovanú od roku 2015. Na založení sa podieľali Sami LeskovskýZuzana Leskovská. Hlavným zameraním spoločnosti je externé vedenie účtovníctva. V súčasnosti sme rozšírili záber našich outsourcingových služieb o zakladanie spoločností, digitálny marketing, tvorbu web stránok a iné služby v sektore business to business. Našim klientom sa snažíme zabezpečiť čo najviac kvalitných služieb využívaných podnikateľmi s dôrazom na individuálny prístup a vysokú kvalitu.

NAŠA SPOLOČNOSŤ
V ČÍSLACH

0

ZALOŽENÁ SPOLOČNOSŤ

0

BUSINESS PARTNEROV

0

ÚČTOVNÝCH ZÁPISOV

0

SPOKOJNÝCH KLIENTOV

ZNAČKA "GLOBERG"

Názov „GLOBERG“ resp. táto značka, spája myšlienku spoločnosti s rodokmeňom jedného zo zakladateľov. „GLO“ značí GLOBÁLNE služby v oblasti podnikania a „BERG“ pochádza z rodokmeňa rodiny BERGMAN

INOVÁCIE

Spojiť spoľahlivú staršiu generáciu našich Vážených učiteľov a kreatívno-inovatívny kolektív, je niekedy náročné. Cez to všetko sa nám to podarilo! Ponúkame Vám inovatívne služby založené na 25 ročných skúsenostiach nášho personálu. Našim klientom sme otvorili možnosť vidieť svoje účtovníctvo v reálnom čase a získať tak dokonalý prehľad o dani z prímov, dani z pridanej hodnoty, pohľadávkach, záväzkoch, mzdách a iných dôležitých informáciach. Pracujeme pružne, spoľahlivo, efektívne a zásadovo.

 

„E“ ako Electronic a „IDNTY“ ako Identity, v doslovnom preklade „Elektronická identita“… Zámerom tohto projektu je rozšírenie/oddelenie služieb našej spoločnosti o tvorbu webstránok, vytvorenie kompletnej elektronickej identity a zviditeľniť tak našich klientov aj vo svete internetu. Tento projekt je založený na individuálnom prístupe a kvalite služieb pre našich ale aj nových klientov.

Rodinnú spoločnosť SolidBuild, spol. s r.o. založili: Sami Leskovský a Peter Hromada v roku 2018. Dcérska spoločnosti SolidBuild je špecializovaná na rekonštrukcie bytových a nebytových priestorov, a stavebné práce ako: elektroinštalácie, vodoinštalácie, omietanie, obkladanie, maľovanie, suchá stavba a iné. Náš personál zabezpečuje kompletný servis projektov od dodávok stavebných materiálov, až po dodávky stavebných prác.

Naši partneri